Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą  marki (kliknij na to logo Kubota)  ZAPRASZAMY.

Pełna Oferta maszyn rolniczych marki KUBOTA ( kliknij na ciągnik z maszyną).

Japoński koncern Kubota działa na świecie już blisko 120 lat. Zapoczątkowana w 1890 roku firma dostarcza na światowy rynek szeroki wachlarz produktów m.in. do branży budowlanej, rolniczej, transportowej. W Polsce Kubota znana jest głównie jako producent wysokiej jakości silników Diesla stosowanych m.in. przez wielu cenionych producentów maszyn budowlanych.

Na terenie województwa  mazowieckiego  jest reprezentowany przez firmę EGROL w  powiatach Sierpeckim, Żuromińskim co ma znaczący wpływ na niskie koszty serwisowania oraz czas reakcji na zgłoszenie w tym rejonie.
 
W gamie oferowanych ciągników Kubota są zarówno ciągniki o przeznaczeniu komunalnym, które mogą pracować z rozmaitym osprzętem: kosiarkami, zamiatarkami itp., jak i ciągniki rolnicze ze specjalną wersją tzw. Narrow (wąską) dedykowaną do gospodarstw sadowniczych. Nowa seria ciągników rolniczych Kubota serii M w wersjach od 60 do 128 KM  jest następcą znanej polskim rolnikom wersji ME. Traktory Kubota są w standardzie bogato wyposażone m.in.. w klimatyzacje, dwie prędkości WOM, obciążniki, a także co najważniejsze w rewers hydrauliczny, który umożliwia zmianę kierunku jazdy bez potrzeby używania sprzęgła na każdym biegu co znacznie ułatwia prace z agregowanymi maszynami na uwrociach a szczególnie z ładowaczem czołowym, przy którym jest to niezastąpione.
Traktory japońskiej marki Kubota niezależnie od modelu cechuje wyjątkowa zwrotność, niezawodność, niskie zużycie paliwa i łatwość obsługi.